Sevdiğiniz şarkıları YouTube Spotify ve diğer içerik servis sağlayıcılarından dinlemek yerine direkt olarak telefonunuza indirebileceğiniz 3 farklı uygulamayı size tanıtacağım.

Eskiden müzikleri telefona indirip dinlemek daha popüler idi fakat gelişen internet teknolojiyleriyle YouTube Spotify SoundCloud gibi internet sitelerinin ünlenmesiyle birlikte eski alışkanlıklarımızı günümüze göre değiştirebiliyoruz. Fakat bu servisler internet bağlantısı olmadan kullanmayacağız için bize farklı alternatifler aramaya yönlendiriyor.

Gelişen teknolojiyle cep telefonumuzun paketleri haliyle bize yetmiyor ay sonunu bitirmek için 40 takla atıyoruz. Android cihazınızda mp3 veya müzik dosyalarını bir kez telefonunuza indirerek internete gerek kalmadan işte müzik dinleyebileceğiniz 3 farklı uygulama aşağıda sizleri bekliyor.

MYT MP3 Android Telefonlar için Müzik İndirme Uygulaması

Bu uygulama sayesinde şarkıcının adını veya şarkının adını yazarak arama yapabiliyorsunuz. Telefonunuza müzikleri HD kalitesinde indirme olanağı sağlıyor ayrıca uygulamada telefonunuza müzikleri indirmeden dinleme imkanı sağlıyor. Uygulama ayrıca açılış sayfasında popüler müzikleri indirmeniz veya dinlemeniz için karşınıza liste çıkartıyor

MYT Müzik Uygulaması İndir

https://www.tamindir.com/android/myt-mp3-downloader/

Peggo Müzik Android Telefonlar için müzik indirme Uygulaması

Peggo YouTube ve SoundCloud linklerini kopyalıp indirmemizi sağlaması uygulamanın en büyük özelliklerinden. Peggo uygulaması sayesinde müzikleri istediğiniz gibi kesebiliyorsunuz. Bu yöntemle rahat bir şekilde rahat bir şekilde telefonunuza zil sesi yapabilirsiniz. Peggo şarkıcı adı veya müzik adını aratıp arama yapabiliyorsunuz.

Peggo Müzik Uygulamasını İndir

https://www.tamindir.com/android/peggo-mp3/

OG Youtube Android Telefonlar için müzik İndirme Uygulaması

OG YouTube bir nevi YouTube için yazılan bir eklenti gibi düşünebilirsiniz. YouTube hesabınızla giriş yaparak YouTube uygulaması kullanabiliyorsunuz bunun yanında Mp3’leri rahat bir şekilde indirebiliyorsunuz. YouTube’da olmayan arka planda oynatma özelliği OG YouTube uygulamasında bulunmaktadır.

https://www.tamindir.com/android/ogyoutube/

Notlar: Bu uygulamalar APK olarak indiriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz