Birçok chrome tarayıcı kullanıcısı tarafından merak edilen chrome şifreleri dışa nasıl aktarılır? Sorusu için yapılacak işlem adımları sırası ile böyledir; Google Chrome’u açarak başlayın. Adres çubuğuna aşağıdaki metni girin: chrome: // flags. Sonra Enter tuşuna basın. Chrome: // flags sekmesinde Arama bayrakları kutusuna sayfanın en üstüne \\ Password export \\ yazın. Arama sadece bir sonuç vermelidir: Şifreyi dışa aktar. Sağ taraftaki varsayılan açılır listeye tıklayın veya dokunun ve Etkin’i seçin. Google Chrome şimdi yeniden açmanızı istiyor. Şimdi yeniden başlat simgesine tıklayın. Google Chrome yeniden başladıktan sonra Chrome: // Ayarlar / Parolalar’a ulaşmak için Google adres çubuğunu kullanın. Kayıtlı Şifreler bölümüne ulaşana kadar aşağı kaydırın. Dikey olarak yığılmış üç nokta gibi görünen menü düğmesinin sağ tarafına tıklayın veya dokunun. Tıklayın veya dokunun. Windows tarayıcı şifrelerinizi dışa aktarmak istediğinizi kabul eder ve kimliğinizi doğrulamanızı ister. Bu windows kullanıcı hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini girmeniz gerektiği anlamına gelir. Bunu yapın ve ardından ok tuşuna basın. Artık tüm şifreleriniz belirttiğiniz CSV dosyasında görüntülenebilir ve kullanılabilir

Chorme Şifrelerini Dışa Aktar Seçeneği Nasıl Aktif Edilir?

Şifreleri dışa aktarma seçeneğinin Google Chrome’da görüntülenmemesi gerçeğidir. Uygun Chrome ipuçlarını etkinleştirerek denemeyi etkinleştirme işlemini yapabilirsiniz. Adres çubuğunda chrome: // flags’ı açın ve dışa aktarma etkin durumdadır.

Chrome’da Kayıtlı Şifreler Csv Düzeyinde Nasıl Aktarılır?

Ayarlar bölümüne girdiğinizde iki bloktaki şifreler ana ekranda görüntülenir. Daha önce kaydedilmiş şifreleri açmak için buraya tıklayın. Tüm kayıtlı şifrelerinizin görüntülendiği sayfaya yönlendirileceksiniz ve onları arayabilirsiniz. Kaydedilen şifrelerin hemen üstündeki üç noktaya dokunun şifreleri dışa aktar seçeneğini seçin ve şifreleri bilgisayara aktarın.

Google Chrome Şifreleri Dışa Aktar Yöntemleri Nelerdir?

Bir dev chrome kanal yapısı oluşturduktan sonra Parola Yönetimi / Dışa Aktarma Ayarlarını Yönet bölümüne gidin. Şimdi şifreleri dışa aktar seçeneğine tıklayın. İşletim sisteminize bağlı olarak sistem şifrenizi girmeniz istenebilir ve ardından dilediğiniz şifreleri dış ortamlara aktarabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz