Para Kazandıran Uygulama

Yandex'den Para Kazandıran Uygulama Toloka Nedir
Yandex’den Para Kazandıran Uygulama Toloka Nedir

Yandex’den Para Kazandıran Uygulama Toloka Nedir ?Yandex elindeki harita bilgisinin tamamen doğrusal kılma ve kullanıcılara harita konusunda kaliteli hizmet suna bilmek istiyor. Yandex Toloka’daki  görevlerin geneli harita üzerinde. Konum bilgilerini güncelliyor ve sizlerden gittiğiniz konum hakında detaylandırma istiyor. Bu hem uygulama kullanıcısının işine gelirken hemde Yandex’in işine yarıyor.

Sizlerden İnternet sitesi için raporlamada istiyor. Yandex elinde bulunan bilgi miktarında artışa ve yanlış bilgilerin düzeltilmesine de gitmiş oluyor. Sizlerin giriş sağladığı bilgiler neticesinde karşılığında sizlere para ödüyor. Mobil veri kabalı bir şekilde görevlere devam ediyor daha sonra İnternet’e bağlandığında sizlere ödemenizi sunuyor.

Para kazandıran uygulama dendiği zaman akla hemen indirim kuponları ve benzeri uygulamalar geliyor. Ama Yandex sizler koşulunda hem internetteki verisini doğruluyor , güncelliyor ve veri artışına giderek daha kaliteli bir hizmet sunmak istiyor.

Parayı hesabınıza çeke bilmeni ya dakikaları almıyor yada bir kaç gün sürüyor. Ama günün sonunda hem yandex hemde sizler bir şeyler kazanmış oluyorsunuz. Yandex böyle bir girişimi olması doğru bir yolda olması ve elinde bulundurduğu yanlış verileri artık tarihe karıştırması kullanıcıları için sevindirici bir haber.

Toloka Nedir
Toloka Nedir

Yaşadığınız yer ve çalıştığınız bakalara göre ödemede değişiklikler söz konusu ola biliyor. 30 iş gününü de bula biliyor ama sakın yatırmayacaklar diye düşünmeyin en fazla 30 gün sonra para hesabınızda beliyor. O gün dışarıda geziyorsanız günün masraflarını Yandex ödesin sizde hem görevlerin hemde aldığınız paranın keyfini çıkartın.

 

Yandex Toloka Play Store Üzerinden indir [/ düğmesi]

 

[button url="https://toloka.yandex.com.tr/" target="_blank" color="#dd3333"]Yandex Toloka Web Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz