PUBG Mobile için özel bir PC Android Emulator

Tencent Gaming Buddy, PC’nizde tüm zamanların en popüler mobil oyununu oynamanızı sağlayan bir PUBG mobil’in emülatörüdür. Normalde bir PUBG masaüstü oyunu var. Ancak PUBG mobil oyunu masaüstü PUBG oyunundan oldukça az farklı olduğundan, resmi bir emülatörün olması PUBG Mobile oyuncularını sevindirecek gibi geliyor.

Artıları:

  • Harika bir performans
  • Arkdaşlarınızı çok kolay bir şekilde davet edebilirsiniz.

Eksileri:

  • Hile sorunları gün geçtikçe artıyor
  • Saniyede 30 FPS kare hızı

Çoğu PC  için üretilmiş Android emülatörler, birden fazla Android uygulamasını ve oyununu bilgisayarımızda kullanmamıza yardımcı olurlar. Ancak, Tencent Gaming Buddy, PUBG Mobile firmasının bir ürünüdür. Bu  PUBG mobile oyunu için harika bir optimizasyon avantajı sağlaması demektir. Ayrıca, VPN veya hesap oluşturma gerektirmeyen emülatörün kurulumu oldukça kolaydır. Kolay bir şekilde indirebilir ve oyunu saniyeler içinde oynamaya başlayabilirsiniz. Emülatörün ayrıca birkaç özelleştirme seçeneği mevcuttur. PUBG Mobile’ın kontrollerini bilgisayarınızda kullandığınız ekipmanlarla özelleştirmemizi sağlar. Kontrolleri değiştirmek için kısayol tuşları atayabilir dokunmatik ekranlar için de kısayollar ve özelleştirme seçenekleri mevcuttur.

Düşük Sistemli Bilgisayarlarda Oynanabilir!

Tencent Gaming Buddy, düşük donanımlı bilgisayarlarda bile oynanabilir. PUBG’nin normal bilgisayar sürümü, yeterli donanıma sahip olmayan bilgisayarlarda oynatıldığında optimizasyon sorunları ve hatalar karşımıza çıkar. Güçlü bir bilgisayarınız varsa,  PUBG PC oyun deneyiminiz daha kaliteli olacaktır. Ayrıca, PUBG mobile, PC ile mobil arasında platformlar arası oynanışı kolaylaştırır.

Tencent Gaming Buddy – PUBG Mobile Emülatör İndirme Linkleri!

tencent gaming buddy

 

Tencent Gaming Buddy Gezginler İndirme Linki Tencent Gaming Buddy Orjinal İndirme Linki

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz