Dünya Savaşı Z 2 Milyon Sattı
Dünya Savaşı Z 2 Milyon Sattı

Dünya Savaşı Z

Dünya Savaşı Z 2 Milyon Sattı.Serbest bırakıldıktan sadece dört hafta sonra, Dünya Savaşı Z etkileyici bir dönüm noktası ile yaklaşıyor. Dün yayınlanan yeni bir tanıtım filminde, geliştirici Sabre Interactive, kıyamet sonrası kooperatif atıcılarının yaklaşık iki milyon kopya sattığını açıkladı.

Bu makalenin ilerleyen bölümlerinde yer alabileceğiniz yeni videonun açıklamasında, Paramount Pictures’da (kitabın 2013 film uyarlamasını üreten) lisans ve etkileşimli kıdemli başkan yardımcısı Josh Austin şöyle diyor: Hızlı bir şekilde bugüne kadarki en başarılı interaktif oyunlarımızdan biri haline geldik. ”

WORLD WAR Z KARAKTER
WORLD WAR Z KARAKTER

En son dönüm noktasını kutlamak için (bu, Dünya Savaşı Z’nin Epic Game store’daki satışlarıyla birlikte olmuştur  ) Kılıç, oyunun yeni bir Tokyo görevi, yeni bir zombi türü ve artan zorluk ayarları alacağını söylüyor. Oyunun muazzam orduları tarafından parçalara ayrılmamış olanlarınız için mükemmel.

Romanı ve Filmi İle Aynımı ?

Dünya Savaşı Z, aynı adı taşıyan romana ve filme dayanıyor ve gerçek dünya kentlerine dayanan birkaç yeni kıyamet sonrası vinyet için filmin görkemli korkunç dinamiklerini ödünç alıyor. ‘Zeds’ büyük, hızlı çalışan çetelerle dolup taşar, duvarları ve çitleri dökmek için üst üste yığılarak oyunculara kendilerini uçarlar.

En son dönüm noktası, son zamanlarda Valve’ın Half-Life 2’yi yeniden yapmak için stüdyosunun adımını azalttığını söyleyen Sabre Interactive patronu Matthew Kirch için haklı çıkması muhtemel . Elbette, Dünya Savaşı Z, Valve’ın FPS’si ile aynı alkışa sahip değil, ancak biraz tanımak güzel, eminim.

Wolrd Savaşı Z
Wolrd Savaşı Z

Tabii ki, lansmandan bu yana satışlar yavaşladı, ancak Epic Games  mağazasının satışı , İkinci Dünya Savaşı’nı bu iki milyon liradan uzaklaştırmaya yardımcı olacak gibi görünüyor. Oyunun ilerleyişinde olanları görmek ilginç olacak, ama Sabre’nin henüz bitmiş olduğunu hayal etmiyorum.

 

TOTAL WAR: ÜÇ KRALLIK İNCELEMESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz