GTA 6 Hakkında Söylenenler. Rockstar, yaklaşık 110 milyon kopya GTA 5 sattı ; Red Dead Redemption 2, 2018’in sonlarındaki konsollarda serbest bırakıldı (hala PC’ye ulaşmasını umuyoruz ). Rockstar’ın yeni gişe rekorları kıran oyunlarının dört ila beş yıl ara kalma eğiliminde olduğu göz önüne alındığında, GTA 6’nın Bully 2 veya Rockstar Masa Tenisi 2 değil bir sonraki proje olduğu varsayılarak 2022/2023 tarihinde bir GTA 6 çıkış tarihi belirlendi.

Ne Zaman Çıkacak ?

GTA 6 Hakkında Söylenenler.Bu, yeni konsol jenerasyonunda iyi olacak, bu nedenle Rockstar’ın güçlü gelecek teknolojileri için bir sonraki büyük oyunlarını geliştirmeleri ihtimali var. Şu anda orada çok az özellik var, ancak Housers ve diğer Rockstar geliştiricileri genel olarak GTA serisi hakkında dolambaçlı terimlerle konuştular  belki birkaç ipucunu çözebiliriz.

Görünüşe göre oyun kesinlikle bir biçimde var. Son zamanlarda GTA 6 Hindistan’da çalışan bir sanatçının özgeçmişinde yer aldı. Rockstar, Hindistan’daki bir başka büyük stüdyoyu Starbreeze’in mücadelesinden aldı, bu da Rockstar’ın bir sonraki büyük maçında sanat kaynaklarına yardım ettiğini gösteriyor. Ancak, GTA 6’nın 2019’da çıkarıldığını belirten resmi bir oyun içi duyuru , bununla birlikte sahte çıktı .

Gta
Gta

Hangi Şehirde Oynanılacak

Yayınlanma tarihinden sonra bilmek istediğimiz en önemli şey GTA 6’nın nerede (ve ne zaman) kurulacağıdır. Her şey Rockster’ın şehir ve on yıllık seçiminden akıyor. GTA 5’in Los Angeles’a dönüşü, Vice City’ye dönüş için bizi ayarladı. 2013’teki Develop ile yaptığı röportajda , Rockstar Kuzey Leslie Benzies’in başkanı, Rockstar’ın tercih edilen GTA şehirlerinin üçlüsüne tekrar atıfta bulundu.

“GTA 6’nın ne olacağını bilmiyoruz, ancak bazı fikirlerimiz var. Yapmak istediğimiz yaklaşık 45 yıllık fikre sahibiz. Doğru olanları seçeceğiz. İlk önce fikirden geliyor. Ayarlanacak yer ilk soru. Bu daha sonra görevleri tanımlar; LA’da New York veya Miami’den farklı şeyler yapıyorsun. Harita ve hikaye bir araya geldi ve hikaye nasıl yürüdüğüne dair temel bir akış. Böylece görevi yerine getirebilirsiniz. ”

Tüm Şehirler

Eski GTA şehirlerinden bahsetmek. Birkaç yıl önce , GTA 5’in motorunda görünen bir Rockstar dev’ın profilinde bir Liberty City sahnesi belirdi. Bu kolayca teknik bir test veya belki de parçalanmış tek oyunculu DLC’den bir sahne olabilirdi, ancak Rockstar bir keresinde tüm şehirlerini tek bir mega oyuna sokmaktan bahsetti . Bu saçma bir şekilde iddialı geliyor, ama Rockstar bunu yapacak kaynaklara sahip olabilir.

Alternatif olarak, 2013’te, Dan Houser, Grand Theft Auto serisinin bir parçası olmasa bile, Londra’da bir ayar olarak hala ilgi olduğunu belirtti. Guardian’a konuşan Houser, “Bence bizim için, benim içgüdüm, GTA Londra’nın o zamanlar için harikaydı, ama o zamanlar oyunlar daha sınırlıydı. Bu günlerde, İngiltere’de bir oyun kurmayı seveceğimizi düşünüyorum. Londra’da, her neyse, ama bunun bir GTA oyunu olup olmayacağını bilmiyorum .. İngiltere’ye anlatabileceğimiz çok güzel hikayeler, sergilemek için harika ortamlar, İngiltere’ye eğilmiş olabilecek harika oyun mekanizmaları olduğunu düşünüyorum. “Ben sadece mutlaka bir GTA olacağını düşünmüyorum.”

Girişler

Başka bir röportajda Houser, yeni bir GTA’nın ton bakımından ve önceki girişlere göre oldukça farklı olabileceği ihtimalini açtı, ancak serinin ABD’den uzaklaştığını hayal etmek zor. Houser anlatıyor “Şu anda, GTA DNA’sının gibi geliyor o ne olmuştur çünkü çağdaş imsi, Amerikan-imsi, İngilizce konuşan-imsi, bir ‘ Poligon .’ Ama bu ille olanlar bunu sınırlamaz, işte Sadece şimdiye kadar yaptıklarımızı. ”

GTA 6’nın etrafında daha fazla sahte söylentiler yaşandı. Know , GTA 6’nın çıkış tarihini 2021-2022 olarak belirten bir iç kaynak gösteriyor. Söylentiye göre yeni oyun Vice City ve Güney Amerika arasında yayılacak. Vahşi bir Hristiyan Bugün söylentisi, 60’lı yılların Londra ortamında ve zaman yolculuğunda tahminleri tamamlar. Comic Book , GTA 6’nın daha küçük şehirlere sahip geniş bir arazi alanıyla birbirine bağlanmış çok sayıda büyük şehir içereceğini iddia eden isimsiz, kaldırılmamış bir pastebin gönderisine itimat etti. Bu sürümde, oyuncu küçük bir sahtekar olarak başlar ve uyuşturucu işleten bir ceza muhakemesi operasyonu başlatır.

Modlar

GTA 6’da en az bir miktar suç işlenmiş gibi görünüyor. Paramız GTA 5’te oldukça başarılı olan GTA Online’ın genişletilmiş bir sürümüyle Vice City’de bulunuyor. Bu sefer PC’yi konsolların yanında bıraktığını göreceğim. Hala GTA 5’in keyfini sürüyorsanız, GTA Online’daki en hızlı arabalara kılavuzumuzu inceleyin , GTA Online’da nasıl para kazanacağınızı öğrenin ya da sadece en iyi GTA 5 modlarından bazılarını kurun ve Incredible Hulk olun.

Dünya Savaşı Z 2 Milyon Sattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz