Açıklama

Dünyadaki Son Gün Bunker Alfa
Dünyadaki Son Gün Bunker Alfa

Last Day On Earth Bunker Alfa.Sığınak Alfa , Dünya Haritası üzerinde bulunabilecek birkaç Ordu sığınağından biridir . Ayrı bir giriş katı seviyesi ve şifreyle (kaynak alanlarındaki ölü askerler veya CB Radyosu ile alınabilen) erişilebilen dört alt seviye bölümünden oluşur . Yeraltı döşemeleri, düşük seviyeli oyuncular için hayatta kalmak için oldukça zor olabilir ve bu zorlu görev için düzgün zırh ve silahlar getirmek iyi bir fikirdir. Bu zor mod için zırh ve silah getirmek çok doğru bir karar olur.

Riske rağmen, sığınağın alt seviyelerine girmek, tehlikelerini sürdürebilenler için oldukça kazançlı olabilir. Yağmalarla doldurulmuş ödül sandıklarına erişim sağlamanın yanı sıra, sığınak ayrıca ateşli silahları daha güçlü hale getirmek için bir yöntem de sunuyor.

Özellikler

Değiştirilmiş zombiler, Taretler , Kupon Değişim sistemi ve özel nesneler veya odalar gibi Bunker Alfa’ya özgü çeşitli özellikler vardır .

 

Canlılar

Bunker dışındaki meslektaşlarının aksine, alt seviyelerdeki bazı zom bilerin kendine has özellikleri vardır. En önemlisi, özel saldırılar kullanmazlar ve eğer uyarılırsa oyunculara  gruplara saldırmak da dahil olmak üzere görüş mesafelerini değiştirir (genellikle azalır). Ayrıca sığınağın dışındaki zom bilerden daha fazla zarar veriyorlar.

Last Day On Earth Bunker Alfa

 1. Dolaşım Zombi (yalnızca 2. kat, 40 HP)
 2. Hızlı Biter (80 HP)
 3. Toksik Spitter (3 tip, Tükürme saldırısı yok, 100 HP)
 4. Floater Bloater (3 tür, her ikisi de 240 HP ile özel bir saldırı yok)
 5. Zehirli Abominasyon (3 tür, her ikisi de 300 HP ile sumo saldırısı yok)
 6. Frenzied Dev (Her ikisi de 500 HP ile 3 tip)
 7. Sert mod Frenzied Giant daha yüksek hıza sahip, 150 HP’nin altında sakatlandığında daha da hızlandı
 8. Exploder
 9. Patlayıcılar sadece zor modda ortaya çıkar ve 50’den az sağlıkla patlayarak 3 Parazit ortaya çıkar (her biri 40 HP)
 10. Kör Bir (1000 HP, 700 ve 400 HP’de iyileşir)
 11. Kör Bir sadece zor modda, 3. katta, bir ön ve erişim terminalini geçerek görünür.

Altyapı ve Güvenlik

Elektrikli Çit

Temas halindeyken oyunculara çok yüksek oranda zarar verir. 5 hasar verilmiş, ancak yüksek oranda ve 1 saniyede sizi öldürebilir!

Asansör

Bu, diğer katlara hareket etmeyi sağlar. Her kat ayrı bir bölge olarak yüklenir.

Jeneratör

 (Mevcut sürümlerde işlevsel değildir ve gelecekteki güncellemede değişebilir) Önceki sürümlerde, alt alt seviyeli katlara erişim için güç sağlamak için jeneratörleri etkinleştirmek gerekiyordu.

Lazer Tripwire Alarmı

 Bu lazerleri geçmek, yakınlardaki bir grup düşmanı oyuncunun varlığına uyaran bir alarm çalar. Terminal kullanarak kapatılabilir

Terminaller

 Bilgisayar terminallerine erişmek, kapıları uzaktan açma veya lazer tripwire alarmlarını kapatma gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirir.

Taret

Otomatik bir taret, oyuncuya menzilde bir kez saldırır. 250 HP’ye, 360 derecelik bir saldırı yarıçapına sahiptir ve Glock 17’ye yaklaşık olarak eşdeğerdir. Taretler, gelen hasarı yarı yarıya azaltan bir zırh derecesine sahiptir. Bu kuleler zombilere saldırmaz, ama seni vurur.

Ağır Taret

 Sadece 4. katta görünür. 500 HP’ye, 360 derecelik bir saldırı yarıçapına, gelen hasarı azaltan bir zırh derecesine ve yaklaşık olarak normal tarete eşdeğer bir menzile sahip. Ağır taretler sadece ateş etmekle kalmaz, aynı zamanda size el bombası ( Milkor MGL gibi) fırlatır . Bu taretler zombilere saldırmaz.

Diğer tehlikeler

Gaz Odası

 Bu tamamen zehirli gazla dolu bir oda. Gaz, Gaz Maskesi ile donatılmadıkça (gaza maruz kaldığında hasarı emen, ancak uzun süre kullanılırsa kırılan) , oyuncuya çok yüksek oranda zarar verir.

Borulardan Gaz Kaçak

 Bazı bölgelerde borulardan çıkan gaz var. Bu gaz oyunculara  çok yüksek oranda zarar verir. Konuma bağlı olarak, bazı borular kaynak valfından kapatılabilir veya gaz yalnızca periyodik aralıklarla sızabilir ve uygun şekilde zamanlanırsa geçirilebilir. Ek olarak, Gaz Maskesi , oynatıcıyı Gaz Haznesinde olduğu gibi hasar görmemesi için de donatılabilir. Zombiler gazın etkilerine karşı bağışıklık kazanırlar.

yukarı

 Gore genellikle Mini map’te kırmızı renkli bir alanla gösterilir . Oyuncular  üzerindeki etkisi, bu alanlarda yaklaşık yarı yarıya azalırken hareket hızlarını azaltmak; zombiler etkilenmez. Ek olarak, duvarlardan çıkıntılı kolları olan salonlarda, kollarla teması oyuncuya 3 zarar verebilir. Bu kollar zırha zarar vermez.

Üst seviye

Last Day On Earth Bunker Alfa
Last Day On Earth Bunker Alfa

Last Day On Earth Bunker Alfa.Ana seviyenin dış alanı, 17 Çam Ağacı ve envanterinde yarı kullanılmış bir Glock 17 içeren bir lootable cesedi içermektedir . Bunker’in iç kısmına ilk kez erişim , Dünya Haritası üzerindeki çeşitli bölgelerdeki ganimet veya düşmanlardan elde edilmesi mümkün olan bir CAC Kartı A gerektirir . Erişim kartını kullandıktan sonra, bu alan kalıcı olarak kilidi açık kalacaktır.

Beta v.1.8 güncellemesiyle , Alfa dış duvarına karşı bir kafeste bir minigun damlası eklenmiş, ancak bir
Sıra IV Gerçek Arkadaş köpeğiyle erişilebilir.

İçinde zombiler yok, ancak faydalı Eşyalar içeren birkaç dolap var . Üst seviyedeki bu öğeler sıfırlanmaz. Bu, yeni yağmalama için geri dönüşü engellerken, alanın, oyuncunun evinden ayrı bir depolama alanı olarak işlev görmesine izin verir. 20 yuvalı yedi ayrı Askeri dolap var.

Kod

Bunker Alfa’nın alt seviyelerine erişmek için, zemin kattaki ana binadaki bilgisayar terminaline bir şifre girilmelidir. Bu parola her iki günde bir değişir ve sığınağın her sıfırlanışında manuel olarak girilmesi gerekir (en son açılmasından 48 saat sonra). Kod, belirli bir işletim sistemindeki tüm oyuncular arasında paylaşılır (Android ve iOS kullanıcıları farklı kodlara sahiptir) ve aşağıdaki konumlarda bulunabilir:

CB Radyosu

Bu mobilya ev üssünüzde inşa edilebilir ve ünlem işareti! simgesi veya bir numara “2” / “3” ( radyoda Raider ve / veya Bayi Joe’ya bağlıysa ), yeni bir günlük kodu size bildirmek için ekranda görünecektir. Yeni kodu görüntülemek için doğru frekansa ayarlayın. 2 gün sonra kapı kapandı ve yeni kodları kullandı.

Ölü Asker

Bu ceset kaynak bölgelerinde bulunabilir ve bu bölgelerde Minimap’ta kırmızı bir “X” olarak görünür . Bu cesedi yağmaladığınızda, mevcut kodla bir diyalog kutusu görünecektir. Bu askerlerin hiçbir eşyası yok.

Mayıs için bunker kodları :

 

 • 1 Mayıs – 09166
 • Mayıs 02-03 : 98575
 • Mayıs 04-05: 80255
 • Mayıs 06-07 : 01821
 • Mayıs 08-09: 15229
 • Mayıs 10-11: 52683
 • Mayıs 12-13: 28744
 • Mayıs 14-15: 82563
 • Mayıs 16-17 : 26250
 • Mayıs 18-19: 67259
 • Mayıs 20-21: 75815
 • Mayıs 22-23: 52499
 • Mayıs 24-25: 22631
 • Mayıs 26-27: 28545
 • Mayıs 28-29: 84532
 • Mayıs 30-31: 46107

Not: alt katlar yalnızca Beta v.1.5’ten beri erişilebilen 24 Temmuz 2017

Bunker Alfa’nın Kod Şemaları renk kodlu:

Gri = Yok

İşlevsellik amacıyla sadece Gri olacak

“Daha Fazla Güç” Hata İletisi

Bazı mobil cihazlarda, şifreyi bunker terminaline girmeye çalışırsanız, aşağıdaki hata iletisini alırsınız: “Aygıtın daha fazla güç gerektirdiği görünüyor.” Bu, oyunu oynadığınız mobil cihazın sığınağın alt seviyelerini idare etmek için minimum şartnamelere uymadığı anlamına gelir. Her ne kadar son optimizasyonlar bu mesajı gören oyuncu sayısını azaltsa da, bazı oyuncular için yükseltme zamanı olabilir!

 

Sublevels

Bunkerin alt seviyeler kısmı zemin kattan farklı şekilde çalışır. Yeraltı erişim için her gün değişen benzersiz bir kod gereklidir. Terminal aktive edildiğinde, bir giriş belirir ve sıfırlamadan önce 48 saat süren (açılıştan itibaren) benzersiz bir alt seviyeler örneği oluşturulur.

 

Bu süre zarfında, öldürülen düşmanlar, yağmalanan eşyalar ve son oyuncunun ölümünün cesedi dahil olmak üzere tüm ilerleme kaydedilmiştir. Sıfırlamanın ardından, alt seviyeler yeni bir kodla tekrar ziyaret edilebilir. Tüm düşmanlar yeniden dirilecek ve eşyalar sıfırlanacak. Versiyonu olarak beta v.1.5.6 , en değerli elde birincil yöntem Ürünleri bir yoluyladır kupon -değişimi sistemi.

 

 1. Kat – Lobi

İlk alt seviye bir “lobi” alanı olarak hizmet eder ve sığınağın alt kısımlarıyla ilgili çeşitli özellikler içerir. Bu katın göze çarpan bir özelliği, ganimet dolgulu ödül kasalarını elde etmek için kullanılabilen Kupon Değişim terminalleridir. Ayrıca, ikinci alt seviyenin sonunda kurtarılabilecek ve lobiye geri dönecek ve oyuncuya çeşitli avantajlar sağlayacak olan Overseer Room’un kilidini açacak bir Ordu Uzmanı da var . 6 zombiler burada doğar (5 Hızlı Biter ve Yüzer Şişkinlik )

 

Kilitli kapı 

Yeşil kupon sandığı dağıtım kapısının yanındaki sıkışmış kapı, Beta v.1.7.9 güncellemesiylebir köpek kapısı haline geldi ( Gerçek Arkadaş becerisine sahip bir köpek gereklidir ). Ancak, bu Beta v.1.8 güncellemesi ile kaldırıldı. Beta v.1.9.8’den bu yana, Cut Finger kullanarak bu kapıyı açabilirsiniz.

Kupon Değişimi

Ödül terminalleri için kuponlar , mağlup olmuş Yaratıkların cesetlerindeve sığınaktaki kutular / dolaplardan bulunabilir. Ek olarak, kuponların sığınağın dışında bulunma şansı düşüktür (kırmızı bölgeler, uçak olayları).

Rationing Terminal (16 öğe)

Her Ration Box için 20 yeşil kupon gerekir. Her Ration Box’ta yiyecek, silah, parça, ilaç, kaynak ve basit koruyucu kıyafetler bulundurma şansı var, ama hiçbirini içermeyebilir.
 • AK-47, Glock 17, M16, Mini Uzi
 • Beyzbol Sopası , Kazayağı , Golf Kulübü , Kürek
 • 5 Kuru Fasulye , 6 Kuru Fasulye , 7 Kuru Fasulye , 8 Kuru Fasulye , 9 Kuru Fasulye , 10 Kuru Fasulye
 • 5 Sarsıntılı , 6 Sarsıntılı , 7 Sarsıntılı , 8 Sarsıntılı , 9 Sarsıntılı , 10 Sarsıntılı
 • onun
 • Kalın ceket
 • Kot pantolon
 • İş Botları
 • 1 Motor Parçası , 5 Cıvata , 5 Kablolama
 • 1 bahar
 • 2 Alüminyum Tel , 3 Alüminyum Tel
 • 1 İlk Yardım Çantası
 • 1 Bandaj , 2 Bandaj
 • 1 Benzin , 2 Benzin
 • 1 Siyah Boya , 1 Mavi Boya , 1 Yeşil Boya , 1 Kırmızı Boya , 1 Sarı Boya
 • 5 Alkol , 5 Demir Çubuk , 5 Çiviler , 5 Kalın Kumaş
 • 1 Lens

Survival Kit Terminali (17-20 ürün)

 Her Survival Kit için 25 sarı kupon gerekir. Her bir hayatta kalma kitinde silah, araç parçaları, ilaçlar, rafine kaynaklar, askeri kıyafetler ve benzin bulundurma şansı vardır, ancak bunların hiçbirini içeremez.
 • AK-47 , Glock 17 , M16 , Mini Uzi , Av Tüfeği
 • AK-47 , Glock 17 , M16 , Mini Uzi , Av Tüfeği
 • Kıyıcı Çatal , Kıyıcı Tekerlek , 1 Motor Parçası , Model “Bloater”, Model “Kaptan”, Model “Harvey”
 • Kıyıcı Çatal , Kıyıcı Gaz Deposu , Kıyıcı
 • Desen “Bloater”, Desen “Kaptan”, Desen “Harvey”, Desen “Nükleer”
 • ATV Gaz Tankı , ATV Tekerlek , Kıyıcı Gaz Tankı , Biyel , Çanak Anten , Sinyal Amplifikatör , Kamyon Testere Bıçağı , Kamyon Tekerleği
 • Taktik kap
 • Taktik vücut zırhı
 • Taktik Pantolon
 • Taktik çizmeler
 • 1 Bahar , 2 Bahar
 • 3 Alüminyum Tel , 4 Alüminyum Tel
 • 2 İlk Yardım Çantası , 3 İlk Yardım Çantası
 • 3 Bandaj , 4 Bandaj
 • 2 Benzin , 3 Benzin , 4 Benzin
 • 1 Siyah Boya , 1 Mavi Boya , 2 Mavi Boya , 3 Mavi Boya , 1 Yeşil Boya , 2 Yeşil Boya , 3 Yeşil Boya , 1 Kırmızı Boya , 2 Kırmızı Boya , 1 Sarı Boya , 2 Sarı Boya
 • 5 Alkol , 10 Alkol , 15 Alkol , 5 Demir Çubuk , 10 Demir Çubuk , 5 Çiviler , 10 Çiviler , 15 Çiviler , 5 Kalın Kumaş , 10 Kalın Kumaş , 15 Kalın Kumaş
 • 1 Siyah Boya , 2 Siyah Boya , 1 Mavi Boya , 2 Mavi Boya , 1 Yeşil Boya , 2 Yeşil Boya , 1 Kırmızı Boya , 2 Kırmızı Boya , 1 Sarı Boya
 • 5 Alkol , 10 Alkol , 5 Demir Çubuk , 10 Demir Çubuk , 5 Çiviler , 10 Çiviler , 15 Çiviler , 5 Kalın Kumaş , 10 Kalın Kumaş
 • 1 Siyah Boya , 1 Mavi Boya , 1 Yeşil Boya , 1 Kırmızı Boya , 1 Sarı Boya
 • 5 Alkol , 5 Demir Çubuk , 5 Çiviler , 5 Kalın Kumaş
 • 1 Lens , Ortak değişiklik planı

Combat Gear Terminali (26-29 ürün)

Her Combat Gear Box için 30 kırmızı kupon gereklidir. (Dişli açısından en iyi arayla) Her Combat Dişli kutusu modifiye silahlar, ağır ateşli silahlar, araç parçaları, yüksek dereceli askeri dişli, boyama desenleri, nadir kaynaklar ve içerikli bir şansı var Benzin (Ama Benzin nadirdir Savaş Dişli Kutusu).

 • AK-47 , Glock 17 , M16 , Mini Uzi , Av Tüfeği
 • AK-47 , Glock 17 , M16 , Av Tüfeği
 • AK-47 modifikasyonlarla, silahım 17 modifikasyonlar ile, M16 modifikasyonlar ile, minigun , Mini Uzi modifikasyonlarla
 • AK-47 değişikliklerle, M16 değişikliklerle
 • Kıyıcı Çatal , Kıyıcı Gaz Deposu , Kıyıcı Tekerlek , 1 Motor Parçası , 2 Motor Parçası , Model “Kaptan”, Model “Harvey”, Model “Nükleer”
 • ATV Benzin Deposu , Kıyıcı Tekerlek , 2 Motor Parçası , Model “Mavi”, Model “Kaptan”, Model “Harvey”, Model “Nükleer”, Sinyal Amplifikatörü , Kamyon Testere Bıçağı , Kamyon Tekerleği
 • Desen “Bloater”, Desen “Kaptan”, Desen “Nükleer”, Desen “Harvey”
 • Desen “Mavi”, Desen “Kaptan”, Desen “Harvey”
 • ATV Benzin Deposu , ATV Tekerlek , Biyel , Bulaşık Anteni , 1 Motor Parçası , Sinyal Amplifikatörü , Kamyon Testere Bıçağı , Kamyon Tekerleği
 • Taktik kap , swat kask
 • Taktik Vücut Zırhı , SWAT Vücut Zırhı
 • Taktik Pantolon , SWAT Pantolon
 • Taktik Bot , SWAT Botları
 • 1 Bahar , 2 Bahar
 • 3 Alüminyum Çubuk , 4 Alüminyum Çubuk
 • 6 Alüminyum Tel , 7 Alüminyum Tel , 8 Alüminyum Tel , 9 Alüminyum Tel
 • 3 İlk Yardım Çantası , 4 İlk Yardım Çantası
 • 4 Bandaj , 5 Bandaj
 • Gaz maskesi
 • 3 Benzin , 5 Benzin , 6 Benzin
 • 2 Hava Filtresi , 3 Hava Filtresi , 4 Hava Filtresi
 • Taktik kap
 • Taktik vücut zırhı
 • Taktik Pantolon
 • Taktik çizmeler
 • 2 Siyah Boya , 3 Siyah Boya , 6 Siyah Boya , 8 Siyah Boya , 2 Mavi Boya , 3 Mavi Boya , 4 Mavi Boya , 6 Mavi Boya , 7 Mavi Boya , 2 Yeşil Boya , 3 Yeşil Boya , 4 Yeşil Boya , 7 Yeşil Boya , 2 Kırmızı Boya , 3 Kırmızı Boya , 4 Kırmızı Boya , 5 Kırmızı Boya , 8 Kırmızı Boya , 2 Sarı Boya , 3 Sarı Boya , 4 Sarı Boya
 • 13 Alkol , 15 Alkol , 16 Alkol , 17 Alkol , 18 Alkol , 20 Alkol , 12 Çiviler , 16 Çiviler , 17 Çiviler , 20 Çiviler , 12 Demir Çubuk , 14 Demir Çubuk , 18 Demir Çubuk , 20 Demir Çubuk , 13 Kalın Kumaş , 15 Kalın Kumaş , 16 Kalın Kumaş , 17 Kalın Kumaş , 18 Kalın Kumaş , 20 Kalın Kumaş
 • 9 Alkol , 13 Alkol , 15 Alkol , 16 Alkol , 9 Çiviler , 12 Çiviler , 13 Çiviler , 15 Çiviler , 16 Çiviler , 7 Demir Çubuk , 9 Demir Çubuk , 11 Demir Çubuk , 12 Demir Çubuk , 13 Demir Çubuk , 16 Demir Çubuk , 17 Demir Çubuk , 9 Kalın Kumaş , 12 Kalın Kumaş , 14 Kalın Kumaş
 • C-4 Patlayıcı , 2 Siyah Boya , 4 Siyah Boya , 2 Mavi Boya , 3 Mavi Boya , 4 Mavi Boya , 2 Yeşil Boya , 4 Yeşil Boya , 2 Kırmızı Boya , 3 Kırmızı Boya , 4 Kırmızı Boya , 3 Sarı Boya
 • C-4 Patlayıcı , 1 Objektif
 • 1 Objektif , Nadir değişiklik planı
 • 1 Blueprint “Askeri Motosiklet”

Denetleyici Odası

Denetleyici Odası
Denetleyici Odası

Ranzanın Sert Modu bu odada etkinleştirilebilir. Bu deneyimsiz veya az dişli oyuncular için önerilmez.

Last Day On Earth Bunker Alfa.Uzman kabul edecek Kimlik etiketleri , chevrons ve Askeri Notebook yeni silahlar, ateşli silah modifikasyonları ve kilidini üne sahip oyuncu, ödüllendirme, (sert modu etkinleştirildiğinde zombi öldürme zaman elde edilebilir) Disketleri .

Her bir İtibar seviyesi 140 puan gerektirir; Kimlik etiketleri 1, Chevronlar 2 ve Askeri Not Defterleri 3 puandır.

Uzman Blueprint değişimi Silah mod planları genel değişiklikler, nadir değişiklikler, son derece nadir değişiklikler, aktif beceri son derece nadir mod olsun alacak.

Taktik Terminal, değerli bir yağma sandığı veya bir Etkilenen Kutusunun yerini belirlemek için Disketi kullanır ( Küresel Harita’da yeni, sınırlı süreli bir etkinlik oluşturur ).

Kat 2

 

 1. kattaki kayda değer özellikler arasında, diğer düşmanların yanı sıra borulardan (bazıları bir vana tarafından kapatılabilen) gaz sızıntısı, gore alanları, terminal kontrollü bir kapı, taret ve Frenzied Giants bulunur . Ayrıca F2’deki bir laboratuarda kilitli olan Büyük Bir de var , ancak yalnızca bir yandan diğer tarafa adım atabiliyor – saldıramaz. Silah Değiştirme Noktası Beta v.1.9’a eklenmiş olarak , silahlarınızı üssünüze geri dönmeden değiştirebilirsiniz.

 

B2F = 8 Dolaşım zombiler , 13 Hızlı Isıranlar , 5 toksik Spitters , 8 Şamandıra Bloaters , 5 toksik Abominations , 7 Frenzied Dev , 1 Taret

 

 1. Kat

 2. Kattaki kayda değer özellikler arasında bir elektrikli çit, bir gaz odası, borulardan gaz sızıntısı, Beta v.1.7.9’da bir jeneratör çıkarılmış , bir gore alanı, terminal kontrollü kapılar ve lazer tripwire alarmı ve bir taret bulunmaktadır . Ek olarak, Asit Banyosu planı, final odalardan birindeki çizim masasından öğrenilebilir.

 

B3F = 4 Hızlı Biter , 25 Zehirli Spitters , 1 Şamandıralı Şişirme , 16 Zehirli Abominasyon , 10 Çılgın Dev , 1 Taret

 

 1. Kat

 2. Kattaki kayda değer özellikler arasında 3 soğuk oda (2’si yeni, tahrip edilemez spike mayın tuzağı (toplam 8 adet), 2 adet terminal, 1 adet jeneratör ve 2 adet köpek kapısı (2 adet gerçek arkadaşa sahip bir köpek gereklidir ) bulunur. Bu katta bakır cevheri, çubuklar veya çelik ile taret parçaları bulunabilir.

 

B4F = 7 Hızlı Biter , 6 Zehirli Spitters , 1 Şamandıralı Şişirme , 5 Zehirli Abominasyon , 3 Çılgın Dev , 3 Taret , 3 Ağır Taret , 7 Numb Zombisi , 3 Dondurulmuş Bloater , 8 Spike Madeni

 

Haritalar

Last Day On Earth Bunker Alfa Haritası (Kat 2) Beta v.1.8.5 +

Bunker Alfa Haritası-(Kat-2)-Beta-v.1.8
Bunker Alfa Haritası-(Kat-2)-Beta-v.1.8

Last Day On Earth Bunker Alfa Haritası (Kat 3) Beta v.1.8.5 +

Bunker-Alfa-Haritası-(Kat-3)-Beta-v.1.8
Bunker-Alfa-Haritası-(Kat-3)-Beta-v.1.8

Last Day On Earth Bunker Alfa Haritası (Kat 4) Beta v.1.8.5 +

Bunker Alfa Haritası(Kat-4)-Beta-v.1.8
Bunker Alfa Haritası(Kat-4)-Beta-v.1.8

Alt Seviyeler – Sert Mod

Bunker Alfa’da zor modun etkinleştirilmesinin ardından bir alarm çalar ve ışıklar kırmızı yanar. Sert mod etkinken, yaratıklar genellikle benzer değerler ve frekanslarla kuponlar yerine itibar öğelerini düşürürler. Zor modda, yaratıklar daha sert vurur ve saldırılara karşı daha fazla savunma yapar. Zor modda sadece Bunker Alfa’da ortaya çıkan bazı yaratıklar da vardır. (Ayrıca daha fazla hasar veren Tarete de uygulanır .)

 

Kat 1 – Lobi – Zor Mod

Zor mod etkinleştirildikten sonra lobi değişmez; ne yaratıklar ne de kasalar sıfırlanır. Sert mod aktivasyonu, tüm yeraltı kompleksinin kod aktivasyonunun iki günlük pencerenin sonunda sona erene kadar geri döndürülemez. Bunker tamamen sıfırlandıktan sonra, yeni kod girildiğinde normal moda döner.

 

Kat 2 – Sert Mod

Sert modda 2. Kattaki kayda değer özellikler arasında normal modun tüm güvenlik ve altyapı özellikleri, ayrıca buffed zombiler, Patlayıcılar tarafından değiştirilen bazı Zehirlenmeler ve yüksek hızlı Frenzili Devler yer alıyor . Ayrıca 2. kattaki bir bilim laboratuarında kilitli olan Büyük Bir de var , ancak yalnızca bir taraftan diğer tarafa adım atabiliyor – saldıramaz.

 

Kat 3 – Sert Mod

Sert modda 3. Kattaki kayda değer özellikler arasında normal modun tüm güvenlik ve altyapı özellikleri, ayrıca zırhlı zombiler, Patlayıcılar tarafından değiştirilen bazı Zehirli İstisnalar , yüksek hızlı Frenzied Giants ve The Blind One yer alıyor . Blind One , aktivasyon konsolu ve asılmış bir bilim adamının bulunduğu dış bir odaya yerleştirildi. Odaya girdikten sonra, Beta v.1.10 sürümünden bu yana kapı kapanıyor .

 

Kat 4 – Sert Mod

Sert modu sırasında Kat 4 belirgin özellikleri tüm güvenlik ve altyapı normal modda özelliklerinin yanı sıra her buffed zombiler, bazılarını Toksik iğrençlikleri yerini Funyalar ve yüksek hızlı Frenzied Giants .

 

Etrafta uçurtma kolay olduğu kafeterya ve başlangıç odası alanları (yakında gelip köpek kapılı bölgeleri hariç) en iyi ve en olası tek yerlerdir Funyalar , Dondurulmuş Bloaters ve Frenzied Giants . Onları öldürmeyi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için bu odalardan yararlanın.

 

Haritalar – Zor Mod

Bunker Alfa Haritası (Kat 2) Beta v.1.8.5 +

 

Bunker Alfa Haritası (Kat-2)-Beta-v.1.8
Bunker Alfa Haritası (Kat-2)-Beta-v.1.8

Bunker Alfa Haritası (Kat 3) Beta v.1.8.5 +

Bunker Alfa Haritası(Kat-3)-Beta-v.1.8
Bunker Alfa Haritası(Kat-3)-Beta-v.1.8

 

 

Bunker Alfa Haritası (Kat 4) Beta v.1.8.5 +

Bunker Alfa Haritası (Kat-4)-Beta-v.1.8
Bunker Alfa Haritası (Kat-4)-Beta-v.1.8

Yorumlar kısmında Last Day On Earth İçin İstediğiniz Bir İçerik Varsa Belirte Bilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz