PUBG Crosshair Modelini Değiştirme. Arkadaşlar Pubg oyunun crosshair ayarı değiştirilmemektedir. Belki ileri ki güncellemeler de yapımcı firma bunu da ekleye bilir. Bazı youtube kanallarından crosshair değişimi yazarak başlığı sizlerden izlenme kasmaya çalışıyor ve siz değerli oyun severleri kandırıyorlar. Onların yaptıkları sadece crosshair’ın rengini değiştirmek. Crosshair değişimi olmuyor ama bir kaç program yardımıyla bu mümkün tavsiye eder misiniz diye soracak olursanız etmem . Nedeni ise arkadaşlar oyunu yapan firma belki hack olarak algılayıp sizi oyundan uzaklaştırsa canınız yanar. Bu nedenle tavsif etmediğimden burada o programların linkine yer vermeyeceğim. Sizlere de tavsiyem bu tarz program ve program çeşidinden uzak durun bir çok Pubg oyuncusu Crosshair rengi ayarlamayı biliyordur ama ben yinede sizlere görselli bir şekilde anlatayım.

PUBG Crosshair Modelini Değiştirme 
PUBG Crosshair Modelini Değiştirme

Öncelikle oyuna giriş yapıyorsunuz daha sonra şağ alt köşedeki ayarlar butonuna tıklıyorsunuz. Resimde işaretledim arkadaşlar.

Daha sonra ayarlar kısmında genele tıklıyoruz ve nişangah rengi yazıyor oradan istediğimiz rengi ayarlaya biliyoruz. Ama çoğu oyunda bulunan Crosshair ayarı gibi bir ayar bulunmamakta oyunda. Yeni güncelleme de gelirse bizler sizlere en kısa sürede buradan anlatımını yapacağız arkadaşlar. Son zamanlarda pubg ‘de bulunan hileler can sıkmaya başlasada çoğu oyunsever hala oynamayı tercih e

 

Tencent Gaming Buddy Nedir Nasıl İndirilir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz