Rise Of Kingdoms İpek Yolu Güncellemesi.  1.0.19 sürümünü çıkarmayı planlayan rise of kingdoms yapımcısı yeni gelen ipek yolu etkinliği ile oyundaki hareketliliği artırmayı planlıyor. Tabi ki güncelleme tahmini olarak gelecek hafta planlanıyor tam gün olarak belli değil. Güncelleme yapılırken sunucular üç saatlik bir süre ile kapalı olacak. Bu süre zarfında oyuna girişler kapalı olacak. Güncelleme tamamladıktan sonra sizlere o sürenin telafisi olarak küçük bir ödül verilecek. Peki güncelleme içerikleri neler birazda bunlardan bahsedelim.

Peki Rise Of Kingdoms İpek Yolu Güncellemesi içerisinde neler bulunuyor birazda bunları inceleyelim.

Osiris’in Tabutu İzleyici Sistemi Ve Diğer Özellikleri:

Birlik üyeleri artık Osiris’in Tabutu savaşlarını izleye bilecek ayrıca baraj ateşi sohbetinden diğer izleyicilerle etkileşime geçebilecek.

Destek Birimleri:

Birlik liderleri ve unvanlı subaylar artık takımları için ekstradan on destek birimi seçebilecek. Üyeleri “destek” ve “öncü” olarak değiştirebilecek. Birlikler artık en güçlü otuz savaşçısının toplam gücüne göre eşleştirilecek. Birliklerin savaş alanında her zaman için sadece otuz savaşçı bulundurma hakkı devam etmekle birlikte, destek birimleri de savaş alanına sadece hazırlık aşaması sonlandıktan sonra gire bilecek.

 

Gizemli Mağara ve Kabile Köyü Ödülleri Değişiklikleri:

Bir krallıktaki tüm mağaraları keşfettikten ya da tüm köyleri ziyaret ettikten sonra yeni bir krallığa göç eden valiler, yeni krallıkta mağaraları keşfederken yada köyleri ziyaret ederken daha düşük katman ödülleri kazanacak.

Ek İyleştirme:

Düzenleme modunda bulunan şehir düzenleri, artık paylaşılabilir. Valiler, artık keşif modunda komutan düzenlerini kaydedebilir. Valiler, artık kayıp krallığa girmeden ya da buradan çıkmadan önce oyunu yeniden başlatmak zorunda değil. Oyun yükleme süresinde iyileştirmeye gidildi ve süre düşürüldü. Valiler, artık üç adet günlük özel teklif satın aldıktan sonra garantili olarak bir komutan heykeli alacak. Osiris’in Tabutu savaşlarının eşleştirmeleri iyileştirildi artık güç sorunlarında yaşanan problem birazda olsa giderildi. Artık rakip aranırken kayıt yaptırmış olan savaşçıların sayısı hesaba katılacak. Osiris’in Tabutu bölümündeki “Orduyu yönet ” sayfası geliştirildi. Krallar, artık kayıp krallık tayken ana krallıklarındaki valilere unvanlar verebilecek. Karuak Seremonisindeki klan lideri mudos ve ulusal lider por zorluk dereceleri düşürüldü. Birlik yapılarındaki “Yangınları Söndür” işlevine bekleme süresi eklendi. Güçlü birlik becerilerini kullanmak için gerekli olan bağış miktarı artırıldı. Kayıp krallıktaki haçlı bayraklarının kaynak maliyeti ayarlandı.

 

Rise Of Kingdoms İpek Yolu Güncellemesi

Müttefiklerin ile iş birliği yaparak hazineyle dolu bir kafileye harita üzerinde eşlik edeceksiniz. Kafilen hedef noktasına ulaşırsa güzel ödüller kazanacaksınız ama dikkatli olmalısınız. Çünkü barbarlar da o hazineden bir parça almak istiyor ve yol boyunca pusu kurmak için hazır bekliyorlar. Ayrıca, diğer birliklerle yarışarak sıralama ödülleri kazanma şansın da olacak. Bu etkinlik tüm krallıklarda düzenli olarak sunulacak. Birliğiniz ve müttefikleriniz ile hazırlıklar yapmaya başlasanız iyi edersiniz. Çekişmeli bir etkinlik sizleri bekliyor olacak.

Yeni Tema:

Kayıp Krallık’a birinci sezon katılan valiler, yepyeni Alacakaranlık Çöker şehir temasını almaya hak kazanacak.

Güncelleme bilgileri bunlar son olarak ise büyük ihtimal ile alınan bilgiye göre bu güncelleme ile birlikte yeni hediye kodları geleceğe benziyor bizleri takip etmeyi bırakmayın.Son olarak güncelleme hakkında bir gelişme sağlanır ise buradan sizlere bildireceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz