Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu

Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği
Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu Etkinliği

Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu Etkinliği Nasıl Oynanır?Krallıktaki en güçlü yirmi birlik katıla biliyor bu etkinliğe.Ve katılan bu birliklerin karşısına farklı serverda ki birlikler rakip olarak çıkıyor. Güç olarak benzer birlikler karşı karşıya geliyor. Her birlikten sadece otuz kişi kayıt yaptıra biliyor. Etkinliğe katılacağım diye birlik lideri veya subaylarına bilgi verip katılmazsanız. Birliğiniz için çok büyük sıkıntılara neden olabilirsiniz.

 

Tanıtım

Tanıtım
Tanıtım

Etkinlik başlamadan önce sefer kısmında geri sayım oluyor bunu da göre biliyorsunuz. Geri sayım bittikten sonra online olmanız gerekmektedir. Birliğinize yardımınız dokunsun istiyorsanız. Savaş alanı açıldığında tüm kıtalarınızın şehrinizde olması gerekmektedir. Ayrıca hastanede asker olmadığında ve savaş çılgınlığı durumunda olmadığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Yoksa savaş alanına ışınlanamazsınız.

 

Oynanış

Etkinliğe Genel Bakış

Savaş alanına giriş yaptığınızda üç dakikalık hazırlık yapma şansı vericek oyun . Harita tam bir mob haritası gibi lol oyununa  benzerliği çok yakın. Takımınızı haritada üç guruba böleceksiniz. Üç ayrı takım halinde ilerleyeceksiniz.

Savaştan önce takımları kurmanız gerekiyor ki savaşta eliniz ayağınıza karışmasın. Savaşın üç ayrı evresi var.Hazırlık aşaması sona erince.

Osiris'ın Tabutu Eğitimi
Osiris’ın Tabutu Eğitimi

Savaş alanına gittikten sonra oradan sakın çıkmayın.  Orsis etkinliği  farklı bir yerde oynayacaksınız sizi farklı bir alana ışınlayacak oyun. Bir saat sürüyor bir saat sonunda şehriniz eski yerine ışınlanıyor.

Yapılar Ve Özellikleri

Osiris'ın Tabutu Eğitimi
Osiris’ın Tabutu Eğitimi
Yaşam Mabedi
Yaşam Mabedi
Savaş Mabedi
Savaş Mabedi
Savaş Kampı
Savaş Kampı
Iset İleri Karakolu
Iset İleri Karakolu
Savaş Kampı
Savaş Kampı
Gökyüzü Sunağı
Gökyüzü Sunağı
Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Çöl Sunağı
Çöl Sunağı
Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Obilesk
Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu Etkinliği Obilesk
Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Caravan
Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu Etkinliği Caravan
Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Seth İleri Karakolu
Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu Etkinliği Seth İleri Karakolu

Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu Etkinliği  Etkinlikten Gelen Ödüller

Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Birlik Ödülleri
Birlik Ödülleri
Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Ödüller
Etkinliği Ödüller
 Ödüllerin Devamı
Ödüllerin Devamı

Katılımcı Gereksinimleri

 Orsis'in Tabutu Etkinliği Katılımcı Gereksinimleri
Orsis’in Tabutu Etkinliği Katılımcı Gereksinimleri

Savaş Alanları Kuralları

Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Savaş Alanları Kuralları
Orsis’in Tabutu Etkinliği Savaş Alanları Kuralları
Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Diğer
Orsis’in Tabutu Etkinliği Diğer

Skor Sistemi

 Skor Sistemi
Skor Sistemi
Puanlama Sistemi
Orsis’in Tabutu Etkinliği Puanlama Sistemi

İpuçları

Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği İpuçları
Etkinlik İpuçları

 

 

Rise Of Kingdoms Orsis'in Tabutu Etkinliği Tanıtım
Orsis’in Tabutu Etkinliği Tanıtım

 

 

Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu Etkinliği

 

Obeliskler  ve kara kollar açılıyor.  Takımlarda bazı fedailer bulundurmanız gerekiyor. Birinci ve üçüncü takımların içerisinde. Bu fedailer ise T1 askerlerle beraber  obelisklere t1 süvarisi yolluyor hızlı bir şekilde. Zaten her hangi bir savaşa yaşamıyorlar bir tane süvari yollasa bile yeterli oluyor. Obeliskin içine orduyu soktuğu andan itibaren üç dakikalık geri sayım başlıyor ve bu üç dakikalık geri sayımın sonrasında obelisk’i işgal etmiş oluyorsunuz. Bunun sonucunda obelisk size beş tane  ışınlanma veriyor. İki yer işgal ettiğiniz için toplamda on tane ışınlanmanız bulunuyor. Her geçen zaman sonunda ışınlanmalar alıyorsunuz.

Işınlanma sayısı kısıtlı olduğu için otuz oyuncuda kullanamıyor bunu . İkinci takım yani ortadaki takım hiç bir şekilde ışınlanmaları kullanmamaları gerekiyor. Birinci takım ve üçüncü takım kullanması gerekiyor ışınlanmaları. On tane oyuncu ismi belirleye bilirsiniz ve bu oyuncular obelisk’in işgal edilmesini bekleye bilirler. Obeliskler işgal edilir edilmez ışınlanmaları gereken yerde pozisyonlarını almış olurlar. Askerlerinizi hızlı bir şekilde hastanelerde iyileştirip savaşa dahil ola bilmeniz için Obeliskler önemli yapılardır stratejik yapıdan.

Ele geçirilen yapının bireysel puana ve takım puanına ilk sıradan katkısı vardır. Ayrıca bu yapıları ne kadar çok elinizde tutarsanız da o kadar çok puan kazanmış olursunuz. Her yapının farklı özellikleri vardır.Farklı amaçları vardır. Kimisi saldır gücü , savunma gücü verirken  kimisi hastane iyileştirme hızı  veriyor.

Ve hastaneye düşen ağır yaralı askerlerinizi iyileştirmek için her hangi bir ham madde istemiyor oyun sizden.  Ama bu askerleri hemen iyileştirmek istiyor sanız öğelerimizdeki hızlandırmaları kullanmanız gerekecek ki savaş alanına hızlı bir şekilde dönüş sağlaya bilesiniz.

Karavan: Çiftlik gibi tarla , taş , odun topluyorsunuz onun gibi haritanın her yerinde var bunlardan. Bir kıt anızı meydan savaşına çıkartın. Geri kalan kıt anızla  bu karavanları toplamanız gerekiyor.  Bu şekilde puan kasmış oluyorsunuz.

Mabedin ve sunaklar

Mabedin ve sunakların koruma süresi  biter işgale açık hale gelir.Buraları korumanız gerekirken rakibinizin bölgesini de işgal etmeniz gerekecek. Ayrıca işgal ettiğiniz her bir yapı size puan vermiş olacak. Orsis etkinliğinde her puan sizin için çok önemlidir. Etkinlikte hem bireysel , hemde birlik puanları bulunmakta. Ödüller ise bu puanlara göre dağıtılmaktadır.

  Rise Of Kingdoms Orsis’in Tabutu Etkinliği Osiris’in tabutu belirir

Osirisin tabutuna ikinci takım eşlik edecektir. İkinci takımı en güçsüz üyelerden seçmeniz gerekiyor. Ama tabuta eşlik edecek kişinin güçlü bir oyuncu olması gerekiyor. Kanatları güçlü tutmanız gerekiyor. Orta taraf yani ikinci takım biraz güçsüz olabilir. Çünkü kanatların bir birine yardım etmesi zordur. Aradaki mesafe fazla olduğu için birinci ve üçüncü takım bir birlerine yarımda zorlanacaktır. Birazda oyunda kendinizden bir şeyler katmanız gerekiyor. Yani doğaçlama yapmalısınız. güçsüz kalan tarafa yardıma gitmeniz gerekiyor. Devamında kanatlardan rakibin yapılarını işgal etmeye  çalışıyorsunuz.  Oyunda ne kadar çok rakibi öldürür seniz o kadar çok puan toplarsınız. Osiris etkinliğini gerçekten etkinlik yapan ise ödüllerdir.

Rise Of Kingdoms Nedir Nasıl Oynanır

Rise Of Kingdoms Gelişim Rehberi

Rise Of Kingdoms Jumperlık Nasıl Yapılır

Rise Of Kingdoms Yeni Krallığa Göç

Rise Of Kingdoms Kvk Etkinliği

Rise Of Kingdoms Komutanlar Nasıl Kasılır

Rise Of Kingdoms Hediye Kodu Kesinlikle Çalışıyor

Rise Of Kingdoms İpek Yolu Güncellemesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz