Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? Bilgisayarım Zula’yı kasmadan oynatır mı ?

Son zamanların popüler oyunlarından olan ve ayrıca Türk yapımı olan Zula’yı oynamak isteyen oyuncuların kafasında bilgisayarım Zula’yı kaldırır mı bilgisayarım kasmadan oyunu oynatır mı diyen oyuncular için,soru işaretlerini cevap verecek bir yazı hazırladım.

Zula’nın en çok sevilen taraflarından bir tanesi düşük sistem gereksinimleri ile oyunculara keyifli MMOFPS deneyimi sunması bilgisayarında 1 GB’lık RAM(Bellek)’e ve Çift Çekirdek İşlemci’ye sahip oyuncular bile bu oyunu bilgisayarında kurup oynayabilirler. Ayırca oyun bilgisayarınızda 2 GB’lık bir yer kaplıyor.

Zula Sistem Gereksinimleri Nedir?

Oyunun resmi web sitesi olan zulaoyun.com‘dan, alınan sistem gereksinimleri sayfasından alınan ekran görüntüsüne göre oyunun sistem gereksinimleri aşağıda ki resimde gayet açıklayıcı bir şekilde gösterilmiştir.

Zulayı Hangi Sistemlerde Oynayabilirim?

Zula Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
CPU: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon Xp 2500+
Ram: 2 GB
Ekran Kartı: Graphics Intel HD
Sabit Disk: 1 GB

Zula Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
CPU: Pentium 4 3.0 Ghz / Athlon XP 3000+
Ram: 4 GB
Ekran Kartı: Graphics Intel HD 4000
Sabit Disk: En az 2 GB

Zula Sosyal Medya Hesapları

Facebook
https://www.facebook.com/zulaturkiye/
Twitter
https://twitter.com/zulaturkiye
Instagram
https://www.instagram.com/zulaoyun/
YouTube
https://www.youtube.com/user/ZulaTurkiye

Zula Hakkında

Zula’nın resmi facebook sayfasının hakkında sayfasından alınan bilgiler aşağıdaki gibidir.

Çıkış tarihi
22 Şubat 2015
Hakkında
İlk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula’nın resmi Facebook sayfasıdır. Zula’nın Gladyo ile mücadelesinde sen de tarafını seç!
Değişen dünya düzeninde, efendiler satranç tahtasında taşlarını diziyordu. Zafer kimin olacaktı? Küresel amaçlarla, stratejik operasyonlarla derinden yüzen Gladyo’nun mu, yoksa hayatlarını bir kenara atıp vatanlarını korumak isteyen Zula’nın mı?
Genel Bilgiler
Zula, ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olmanın haklı gururunu taşıyor. Düşük sistem gereksinimleri istemesine rağmen harika grafikleri olan Zula’da oyuncular, tanıdık simalara sahip karakterlerle, Üsküdar sahil ya da metro istasyonu gibi bildik yerlerin haritalarında kıyasıya mücadele edebiliyorlar. MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanıyor.
Ödüller
GameX 2015 En İyi Yerli Oyun

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz